Babie leto Golf Tour 2018 Nitra

September 21st at 8:44am, 10. deň, Red Oak Nitra, Len dvakrát za celú Babie leto Tour odohráme flight v rámci turnaja. Dnes ma v rámci 7. ročníka Turnaja architektov podporila futbalová legenda Ľubo Moravčík a pridal sa k nám kamarát Oldo Ondroušek.

Babie leto Golf Tour 2018 Báč, Dunajská Streda

September 20th at 8:07am, 9. deň, Báč Welten, Opäť krásne počasie, čo sa vlastne čudujem, však hráme Babie leto Tour ⛳️👌 . Dnes moje pozvanie prijal Paľo Kubovič, bývalý starosta Ružinova a popri spomínaní na staré časy, sme zahrali v Báči 18 hole na veľmi pekne upravenom ihrisku.

Babie leto Golf Tour 2018 Piešťany a Ivanka pri Nitre

September 19th at 7:59am, 8. deň, Piešťany a Ivanka pri Nitre, Musím povedať, že aj v kúpeľnom meste aj v dedinke pri Nitre majú aktívnych členov a vedenie, ktoré obetuje pre oba kluby veľa času. Ráno v Piešťanoch nás poctil návštevou Janko Filc a doplnil flight mojich bratislavských kamarátov a poobede to bolo “celebritné double”, ďakujem za podporu BLT Martinovi Mňahončákovi a Ľubovi Moravčíkovi a ďakujem aj Majkovi a Tonovi za pohostenie a príjemnú atmosféru.

Babie leto Golf Tour 2018 Rajec a Trenčín

September 18th at 7:46am, 7. deň, Rajec a Trenčín, Ďalší deň opäť dve 9 hole. Rajec ma prekvapil, ideálne miesto pre odskočenie si z kúpeľov, ďakujem Ivanovi, že mi robil prijemnú spoločnosť.

Babie leto Golf Tour 2018 Koš a Sebedražie

September 17th at 7:30am, 6. deň, Agama a Sebedražie, V obci Koš sa nachádza ihrisko aj vďaka obrovskému entuziazmu šéfky pani Dzuríkovej... Clubhouse hýri nápadmi a vyvažuje možno trochu “natur” 9 hole, ale kto si chce, môže si zahrať.

Babie leto Golf Tour 2018 Tále

September 16th at 7:17am, 5. deň, Tále - Gray Bear, Opäť nám prialo počasie a ako partnera som si zavolal môjho učiteľa golfu.

Babie leto Golf Tour 2018 Sliač

September 15th at 6:45am, 4. deň nás opäť privítalo na ihrisku Tri duby slniečko. Že treba byť presní, sme pochopili s Mišom hneď na prvej jamke. Výsledok nebol dôležitý. Prostredie a personál v clubhouse bol veľmi milí a odporúčame prísť si na Sliač zahrať, aj kde sem tam prefrčí nad vami stíhačka. === 4. deň nás opäť...

Babie leto Golf Tour 2018 Veľká Lomnica a Malý Slavkov

September 14th at 6:25am, 3. deň BLT mal vysokú športovú úroveň. Uhrali sme solídny výsledok na poslednej 9hole v Lomnici, ale poobede to prišlo. Tatranská legenda Peter Petras ( hral Texas s Ferom Pospíšilom) ukladal na 3. paroch všetky lopty k fangli 👌⛳️ a tak sme uhrali s ďalším Petrom Kovaříkom len “tesnú remízu” z poslednej jamky.

Golf Tour Veľká Lomnica - Black Stork A, B

September 13th at 12:00pm, 2. deň, ďalší deň našej BLT sme odohrali na Black Stork, v krásnom prostredí Tatier. Počasie bolo nádherne a tak som doplnil trojicu “starých pardálov” z ŠK Karpatská (hrali so mnou Kiťo, Ďuri a Pišta) a dali sme si na ihrisku A a B texas dvojíc.

Babie leto Golf Tour 2018 - Košice

September 12th at 3:21am, 1. deň, Košice – Alpinka, Malá Ida, Máme za sebou úvodnú 9 + 9 hole na našej Babie leto Tour 2018. Prvý krát som s mojimi kamarátmi Jozefom a Palinom zahral toto čarovné ihrisko, ktoré je len na skok z centra Košíc.