Babie Leto Golf Tour - rozhovor s Igorom Kucejom

May 5th at 4:29am, Vypočujte si rozhovor vo formáte mp3.

Babie leto "Vianoce 2018"

December 16th at 11:35am, Požehnané a pokojné prežitie Vianoc plné lásky a pohody v kruhu rodiny a v novom roku veľa lásky praje oz. Babie leto.

Babie leto "parčík pre Antónia"

November 4th at 7:38am, Ďakujeme všetkým, čo sa pričinili o to, že sochu Antonovi Srholcovi sme mohli dnes poobede odhaliť! Dali sme to! 😇❤️!

Babie leto "parčík pre Antónia"

November 2nd at 12:37pm, Priatelia, veľmi sa tešíme! 😊 Po dlhom chodení a snažení 😋 nášmu o.z. Babie leto 🌸 podali na miestnom úrade BA II. pomocnú ruku a tak v nedeľu 4.11. o 15hod odhalíme na Radničnom námestí (oproti starej radnici) pamätník Antona Srholca 😇 Veľká vďaka patri všetkým Vám, čo ste prispeli na www.dakujeme.sk a radi sa s Vami v nedeľu stretneme a osobne Vám poďakujeme! 👏 PS: proces pomenovanie miesta na “Park Antona Srholca” začneme po komunálnych voľbách 👍 Babie leto "parčík pre Antónia"

Babie leto "parčík pre Antónia"

October 24th at 12:33pm, Všetko ide podľa plánu 🌸🌸🌸, podporte nás na www.dakujeme.sk - “parčík pre Antonia” 👏

Babie leto Golf Tour 2018 Šajdíkové Humence

September 30th at 9:56am, 19. deň Šajdíkove Humence turnaj Konečne som prišiel až do finále! Posledný deň, posledné ihrisko, poslednú jamku som zahral na 18hole Penati - Legend. Mám za sebou 360 jamiek, 165km nachodených po všetkých slovenských golfových kluboch a veľké množstvo zážitkov. Stretol som veľa pekných ľudí a ďakujem všetkým sparingom, ktorí sa ku mne postupne pridávali na jednotlivých ihriskách. Toto všetko sa udialo nie len kvôli tomu, aby som urobil rekord, ale aj preto, aby som zbieral peniaze na sochu a parčík pre Antonia! Ďakujem Vám priatelia, že ste boli na www.dakujeme.sk a prispeli ste na náš projekt 😇

Babie leto Golf Tour 2018 Šajdíkové Humence

September 29th at 1:55am, Posledný víkend BLT sme sa na dva dni utáborili v naj golfovom rezorte na Slovensku, podľa hesla to najlepšie na záver. Dnes sme hrali Heritage 18hole s Pištom, Adamom a Kiťom a už sa tešíme na zajtrajší záverečný turnaj na Legende. Nezabudnite na Antonia. www.dakujeme.sk “parčík pre Antonia” ⛳️...