Babie leto Golf Tour 2018 Skalica

September 28th at 1:48am, 17. deň, GGGR Skalica, Ihrisko v Skalici sme odohrali v rámci turnaja, teda moji golfoví parťáci Pali a Adam si zahrali texas a ja som si to pri nich užíval. Ihrisko bolo vo veľmi dobrej kondícii ( rýchlosť greenov 10) a niektoré jamky sú veľmi priateľské na skórovanie. Ďakujem za pohostenie, rád sa tu hocikedy vrátim, nielen preto, že som po turnaji bol pozrieť na hrob nášho Antónia.

Babie leto Golf Tour 2018 Malacky

September 27th at 1:30am, 16. deň, White eurovalley Malacky, Krásne slnečné počasie. Pravé babie leto nás privítalo na Záhorí. Prišli ma podporiť chlapci z Nitry, starí golfoví kamaráti, Pali a Adam a aj oni aj ja sme boli sklamaní z kvality greenov. Ihrisko nevyužíva ten potenciál, čo má vo svojej polohe a prírode, do ktorej bolo naprojektované. Na budúci rok oslávi 10. výročie, tak sa nechajme prekvapiť, snáď sa to zlepší.

Babie leto Golf Tour 2018 Lozorno + Záhorská Bystrica

September 26th at 12:50pm, 15. deň, Pegas Lozorno a Golf Carpatia, Už trošku chladnejšie, ale príjemne slniečko nás privítalo v Lozorne. Sparingov som mal na jednotku! 👍 Môj prvý tréner Palko Múdry a náš prvý ( zatiaľ posledný 🤪) majster sveta v hokeji Janko Lašák, ďakujem im za podporu, dar pre Antónia a peknú hru ⛳️🇸🇰👏.

Babie leto Golf Tour 2018 Bernolákovo - Black River

September 25th at 12:11pm, 14. deň, Sám som bol zvedavý, ako sa moji hostia vysporiadajú s veľmi ťažkým ihriskom v Bernolákove. Ja som mal v nohách už 13 dní a tak sme si vypomohli autíčkami a Zbigniewovi som do texasu vylosoval Daniela, aby mu našepkal kde má hrať, keď nevidieť na vlajku a ani Richard a ja sme sa však nedali zahanbiť a tak sme pred poslednou ťažkou jamkou, “prijali” návrh na remízu 👏⛳️🇸🇰

Babie leto Golf Tour 2018 Hrubá Borša a Čierna Voda

September 24th at 12:02pm, 13. deň, Hrubá Borša a Čierna Voda, Opäť nás dnes postrašilo počasie. 18 hole v Borši bola vo výbornej kondícii a ďakujem Rustymu a Vladovi za podporu a rýchly flight, dali sme ju za cca 3hod 🤟⛳️. Podvečer som navštívil Agátku na Čiernej Vode, ale so sklamaním musím povedať, že už je v prevádzke len 6 jamiek a aj tie sú v zlej kondícii. Viac ma potešilo, že som si zahral s Edom, ktorý našiel cestu späť na green po 12 rokoch. 👏⛳️

Babie leto Golf Tour 2018, Sedín, Veľké Uľany, Senec

September 23rd at 10:23am, 12. deň, Sedin - Veľké Úľany, Počasie sa s nami trochu zahrávalo, ale nakoniec sme nezmokli a zažili príjemnú zábavu s Texas scramble. Ďakujem starostovi Veľkých Úľan za podporu a spolu s kamarátom Zolom Tóthom nám ukázali ako sa hrá na tomto peknom ihrisku. Mišo Wirdzek musel zopár krát vytiahnuť zázračný “shot”, aby sme udržali s domácimi krok.

Babie leto Golf Tour 2018 Šurany a Trnava

September 22nd at 9:24am, 11. deň, Airport Šurany a GC Trnava, Po ceste do Šurian ešte pršalo, ale Maroš povedal, že počkajme 30 min a bude dobre. A bolo výborne. Prestalo pršať a zahrali sme si výborne pripravenú 9hole so super rýchlym sparingom. Už teraz sa teším na budúci rok, Airport golf club oslávi 10. rok .

Babie leto Golf Tour 2018 Nitra

September 21st at 8:44am, 10. deň, Red Oak Nitra, Len dvakrát za celú Babie leto Tour odohráme flight v rámci turnaja. Dnes ma v rámci 7. ročníka Turnaja architektov podporila futbalová legenda Ľubo Moravčík a pridal sa k nám kamarát Oldo Ondroušek.

Babie leto Golf Tour 2018 Báč, Dunajská Streda

September 20th at 8:07am, 9. deň, Báč Welten, Opäť krásne počasie, čo sa vlastne čudujem, však hráme Babie leto Tour ⛳️👌 . Dnes moje pozvanie prijal Paľo Kubovič, bývalý starosta Ružinova a popri spomínaní na staré časy, sme zahrali v Báči 18 hole na veľmi pekne upravenom ihrisku.

Babie leto Golf Tour 2018 Piešťany a Ivanka pri Nitre

September 19th at 7:59am, 8. deň, Piešťany a Ivanka pri Nitre, Musím povedať, že aj v kúpeľnom meste aj v dedinke pri Nitre majú aktívnych členov a vedenie, ktoré obetuje pre oba kluby veľa času. Ráno v Piešťanoch nás poctil návštevou Janko Filc a doplnil flight mojich bratislavských kamarátov a poobede to bolo “celebritné double”, ďakujem za podporu BLT Martinovi Mňahončákovi a Ľubovi Moravčíkovi a ďakujem aj Majkovi a Tonovi za pohostenie a príjemnú atmosféru.